^Powrót Na Góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Najbliższe wydarzenia

No events

Reklama

Reklama Google
Filtr
 • Obrzęd Nocy Świętojańskiej

  ObrzedNocy20 czerwca – godz. 20.30 – Orkiestra Św. Mikołaja oraz Teatr Etna , zespoły piaseczyńskie – scena plenerowa na Rynku i  Park Miejski w Piasecznie

  Orkiestra św. Mikołaja powstała dawno temu w Lublinie i jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej sceny folkowej. W swoim dorobku zespół ma już 12 płyt, ponad 2000 koncertów i Nagrodę im. Oskara Kolberga. Dzieci uczą się o niej w szkole z najnowszego podręcznika do muzyki wydanego przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

  Orkiestra, jako jedna z pierwszych kapel wprowadziła do repertuaru muzykę inspirowaną słowiańskim folklorem. Rozpoznawalną cechą kapeli jest akustyczne brzmienie i konsekwentne używanie różnych rzadkich manier wokalnych jak skandowania i biały głos. Utwory zespołu mają szczególnie rozbudowaną strukturę melodyczną. Frazy nawiązują do muzyki tradycyjnej z różnych stron świata, jak i do muzyki współczesnej. Utwory tworzą często kolaż tematów piosenek, oparty na transowych, unisonowych riffach. Ciekawym dopełnieniem warstwy muzycznej są teksty piosenek. Starannie dobrane, chociaż zawsze autentyczne, pochodzące ze skarbnicy folkloru opowiadają nie tylko o czasach, w których powstawały, ale równie dobrze o naszej współczesnej rzeczywistości. 

  W czasie koncertu Mikołaje zaprezentują materiał z płyty, której wydanie zaplanowano na ten rok. W zamyśle twórców ma być to repertuar złożony z wydawałoby się odległych modeli podejścia do tradycji - od często krytykowanej, przebrzmiałej, choć ciągle obecnej formuły Zespołów Pieśni i Tańca do nowoczesnych poszukiwań artystycznych zwolenników world music. Dodatkowo znajdą się w nim elementy współczesnych trendów i stylów muzycznych. Celem takiego doboru ma być pokazanie równouprawnienia w czerpaniu z muzyki tradycyjnej i potwierdzenie, że każda epoka uprawiania folkloryzmu pozostawiła swój ślad w naszej zbiorowej świadomości. Pomysł jest kwintesencją misji Orkiestry św. Mikołaja, która zawsze poszukiwała nowych kontekstów fascynacji kulturą tradycyjną. 

  Skład: 

  Anna Kołodziej (Bielak) - skrzypce, nyckelharpa, mazanki, śpiew, 
  Weronika Kijewska - wiolonczela, śpiew, 
  Agnieszka Kołczewska - bębny, instrumenty perkusyjne, śpiew, 
  Bogdan Bracha - skrzypce, flety pasterskie i instrumenty stroikowe, śpiew, 
  Marcin Skrzypek - cymbały, gitara, mandolina,mandola, koboz, śpiew

  Więcej o zespole na: www.mikolaje.lublin.pl oraz www.facebook.com/mikolaje

 • „POZA CZASEM” - TEATR AKT

  PozaCzasem12 czerwca – godz.22.00parking ul. Sierakowskiego

  To metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami. Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem to chwila, w której możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas.

  Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.

   Teatr Akt wyrósł z tradycji "polskiej szkoły pantomimy", ale szybko zaczął wypracowywać własny język teatralny. Doświadczenia występów ulicznych przyczyniły się do poszukiwań nowych środków wyrazu przez aktorów.  Trudno o jednoznaczne zakwalifikowanie Aktu do którejkolwiek kategorii teatralnej. Bazą wciąż pozostaje sztuka mimu, gestu, plastycznego obrazu, uzupełniana elementami cyrku i tańca. Absurdalny humor jest niemal znakiem rozpoznawczym spektakli Aktu. Również wpisane w poetykę teatru ulicznego działania interaktywne i happeningowe stały się nieodłączną częścią występów i spektakli. Teatr Akt jest jedną z nielicznych grup teatralnych w Polsce, konsekwentnie uprawiających od wielu lat swój autorski teatr. Jednocześnie udowadnia swoimi realizacjami, że teatr niezależny można tworzyć na profesjonalnym poziomie.

  Teatr Akt nie jest teatrem repertuarowym. Przedstawienia sceniczne, plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne, prezentowane są podczas festiwali teatralnych oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych na terenie całej Europy.

 • Teatralia Sobótkowe Program

  teatralia sobotkowe 2015Program:

  12 czerwca (piątek)

  20.00 - Koncert zespołu Łysa Góra –  scena plenerowa na Rynku – Pl. Piłsudskiego

  21.30 - „Orfeusz” – teatr Domino  – Skwer Kisiela

  22.00  - „POZA CZASEM” - TEATR AKT – parking ul. Sierakowskiego

  13 czerwca (sobota)

  18.00 - Wieczorynki – scena plenerowa na Rynku – Pl. Piłsudskiego

             „Antybajki” cz1. – teatr Taka Paka , „O rybaku i złotej rybce” – teatr Nie Gadaj,

             „Antybajki” cz2. - teatr Mini Exponad , „Zabawa w Śpiącą Królewnę”  - teatr  

             Za Minutę ,„Jak strach na wróble szukał posady” – teatr Zgraja z Zielonej,

            „Calineczka” – teatr Rodziców przedszkola Incy Wincy, „Brzydkie Kaczątko” –

             teatr  Za Minutę

  20.30 - Koncert  zespołu Muzyka Sfer– „Zakątek Kultury” - parking Przystanku

              Kultura

  21.30 – „Jak Gyom zostawał starszym panem” – Teatr Z Zielonej – scena plenerowa na Rynku –       

                Pl. Piłsudskiego

  22.00 -  „Poruszyciel”  – Teatr Minimalny -  Skwer  Kisiela

  19 czerwca (piątek)

  20.00 - Koncert zespołu Chwila Nieuwagi– scena plenerowa na Rynku

  21.15 – „Mały Książę” – Teatr Mały Exponad – sala teatralna Przystanku Kultura

  22.00 – „Hotel Palace” – Teatr Minimalny – „ Zakątek Kultury” - parking Przystanku

                Kultura

  22.30  - „Legenda o kwiecie paproci” wg. Kraszewskiego – Teatr STUU –

               Skwer Kisiela

  20 czerwca (sobota)

  18.00 - Wieczorynki – Skwer Kisiela

              „Złota Rybka” –Teatr Dzieciarnia pl. , „Nie ma tego złego” – Teatr z

              International School, „Calineczka” – Teatr Bez Obciachu, „Osiołek” – Teatr I

              Spółka, „Czerwone Kapturki” – Teatr Zmora z Zimowej , „Królowa Śniegu” –

              Teatr NicPoNie

  1. 30- Obrzęd  Nocy Świętojańskiej – Orkiestra Św. Mikołaja
  •     oraz Teatr Etna , zespoły piaseczyńskie – scena plenerowa na Rynku i

      Park Miejski w Piasecznie

  Wieczorynki

  13 czerwca – godz. 18.00 – scena plenerowa na Rynku – Pl. Piłsudskiego

  20 czerwca – godz. 18.00 – skwer Kisiela

  Scena dziecięca Piaseczyńskich Teatraliów Sobótkowych, podczas której dla najmłodszych widzów wystąpią piaseczyńskie grupy teatralne. 

   

 • Kulturalne Lato - warsztaty muzealne

  Warsztaty Muzealne dla dzieci

  Zapraszamy do udziału w zajęciach przygotowanych dla dzieci w wieku 6-12 lat, które prowadzone będą w muzeum podczas wakacji.
  "Wakacyjne podróże po Polsce" i "Wakacyjne podróże po świecie" to zajęcia warsztatowe, podczas których dzieci będą mogły poznać ciekawe zakątki naszego kraju oraz odbyć wyprawę do dalekich lądów.

  WAKACYJNE PODRÓŻE PO POLSCE.

  Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia organizowane  pod hasłem Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie;

  1.   Wycieczka nad morze.
  Terminy zajęć: 17.07 (czwartek), 24.07 (czwartek) - godz. 11.30 - 13.30

  Proponujemy etnograficzną wycieczkę nad  Bałtyk, nad Zatokę Gdańską, spotkanie z folklorem kaszubskim.

  2.   Wyprawa w góry.
  Terminy zajęć: 18.07 (piątek), 25.07 (piątek) - godz. 11.30 - 13.30

  Zainteresowanych pieszymi wędrówkami  po górach zapraszamy na wycieczkę na Podhale, spotkanie z góralami, zwiedzanie Chochołowa i Zakopanego- stolicy polskich Tatr;

  Podczas zajęć: pokaz slajdów (autorskich zdjęć), muzyka ludowa, gry i zabawy logiczne, łamigłówki oraz praca plastyczna związana z omawianym tematem.

   WAKACYJNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE.

  Dla osób  zainteresowanych historią starożytną oraz odkrywaniem dalekich lądów przygotowaliśmy zajęcia  o Egipcie i Australii.

  1.    Egipt.
  Terminy zajęć: 22.07(wtorek)- godz. 11.30 - 13.30

  Podczas wyprawy do  Afryki Północnej do  kraju faraonów, zapoznamy z historią starożytnego Egiptu zaklętą w dawnych zabytkach, piramidach i świątyniach, zaprojektujemy i wykonamy  naszyjnik Kleopatry oraz stroje egipskie, które zaprezentujemy na  pokazie mody egipskiej; nauczymy się pisać   swoje imię  za pomocą hieroglifów.

  2.    Australia.
  Terminy zajęć: 31.07(czwartek)- godz. 11.30 - 13.30

  W dalekiej Australii  wcielimy się w rolę etnologa: zapoznamy się m.in. z życiem i kulturą Aborygenów, wysłuchamy aborygeńskich opowieści o Czasie Snów, kiedy wg. ich wierzeń powstał świat, posłuchamy dźwięków didgeridoo, jednego z najstarszych instrumentów dętych na świecie oraz wykonamy bumerang, posługując się techniką plastyczną stosowaną przez aborygeńskich artystów; będą też zagadki, zabawy ruchowe (wyścigi kangurów), itp.

  INFORMACJE:

  zajęcia warsztatowe dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. 

  Czas trwania - 2 h.

  Koszt udziału w jednych warsztatach - 5 zł/os.; minimalna liczba osób – 10 (max. 20).

  Zajęcia odbędą się wyłącznie wtedy, gdy zbierze się grupa (min.10 osób).
  Zapisy: 22 737 23 99, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie muzeum (Pl. Piłsudskiego 10)

 • Kowale na Rynku w Piasecznie.

  KOWALE2014 MMPW tym roku, kontynuując rozpoczęty w 2013 r. projekt "Ginące zawody" zapraszamy na pokazy kowalskie. Kowale z kuźni w Gołkowie dwa razy w miesiącu - lipcu, sierpniu i wrześniu - na piaseczyńskim rynku prezentować będą to trudne rzemiosło. Pierwsze spotkanie już 5 lipca (sobota) w godz. 12 - 16. Zapraszamy.

 • Bezpłatna wycieczka autokarowa

  "Śladami Insurekcji Kościuszkowskiej. 220 rocznica bitwy pod Gołkowem"

  WYCIECZKA MMP12.07 (sobota) zapraszamy do udziału w bezpłatnej wycieczce autokarowej związanej z największą w historii bitwą na terenie naszej gminy - bitwą pod Gołkowem (9-10 lipca 1794 r.). Na trasie wycieczki miejsca związane z działaniami wojsk oraz postaciami związanymi z Insurekcją Kościuszkowską na terenie gminy, powiatu oraz w Warszawie.

  Zgłoszenia do 10 lipca przyjmuje Muzeum Regionalne w Piasecznie. Liczba miejsc ograniczona. 

 • RYNEK GODZINA 15.00 - "Prezentacje! Przystanek Kultura"

  15.06 - godz. 15.00
  Rynek, Pl. Piłsudskiego

   

  W godzinach : 12.00 - 16.00

  animacje - Wszechnica Rodzica, zajęcia plastyczne, szachy, Akademia Nauki, spotkanie z Klubem Klasy Kobiet, stoisko informacyjne Przystanku Kultura

  I stanowisko - prezentacje zajęć odbywających się we Wszechnicy  Rodzica, animacje dla najmłodszych  poprowadzą: Urszula Antczak, Magdalena Wojewoda, Agnieszka Szewczyk i Anna Baran

  II stanowisko - zabawy plastyczne, prowadzą instruktorki Henryka Masłowska i Ania Masłowska

  III stanowisko - plastyczne - grafika  zajęcia prowadzą: Wiesława Nastały Płaskocińska i Maciej Zadrąg

  IV stanowisko - Akademia Nauki 

  V stanowisko - szachowe - instruktor Marcin Bajkowski

  VI stanowisko - spotkanie z  Klubem Klasy Kobiet, koordynatorka projektu Magdalena Knitter

  VI stanowisko - informacyjne o działalności  Przystanku Kultura 

  W godz. 14.30 - 17.00 - oprowadzanie po wystawie i informacje o zajęciach plastycznych w Przystanku Kultura - Olek Ryszka

  Scena:

  Godz. 12.15 - 12.30 - zakończenie sezonu we Wszechnicy  Rodzica - informacje o projekcie, przedstawienie instruktorów, rozdanie dyplomów uczestnikom zajęć - koordynatorka Wszechnicy Magdalena Wolak-Gawrych

  Godz. 12.45 - 13.00 - "Aktywni 50 +" krótki pokaz zajęć, prowadzi instruktorka Gabriela Helak

  Godz. 13.00 - 13.30 - teatr Cha Cha hi Hi He He - piosenki, fr. Baśni o Krawcu Niteczce wg. Kornela Makuszyńskiego - instruktorka i reżyser spektaklu Ewa Kłujszo

  Godz. 13.30 - 14.00 - teatr Mały ExPonad, spektakl "Bajka o smutnym osiołku" - instruktorka i reżyser spektaklu Anna Kolanowska

  Od godz. 14.00 – próby  do koncertu

  Godz. 15.00 - 17.00 - koncert wokalistów i duetów Ogniska Muzycznego

  Godz. 17.00 - 18.00 - koncert chóru Gospel "Piast&Grapa Family” - dyrygent Aleksandra Puacz - Markowska, akompaniament Fryderyk Babiński

   

  godz.  18.00 - 21.00 - koncert instrumentalistów Ogniska Muzycznego - Przystanek Kultura - sala nr 24 

   

 • XIV Jarmark Hubertowski

  15.06 – godz. 11.00 
  Zalesie Górne

  Rozpoczęliśmy przygotowania do XIV Jarmarku, który tym razem odbędzie się pod hasłem "Szlachetne zdrowie" Jak co roku liczne grono organizatorów tego wydarzenia spotyka się, aby przygotować dla zalesian i gości doskonałą, całodzienną zabawę. Mamy nadzieję zmieścić także mądre i ciekawe treści. Zapraszamy do zaprezentowania swoich osiągnięć, pracy, dzieł i twórczości mieszkańców naszej miejscowości. Zapraszamy do współpracy i prezentacji przedsiębiorców z Zalesia i okolic. Osoby odpowiedzialne za poszczególne elementy tegorocznej układanki spotykają się w środy o 18.00 w gościnie Klubu Kultury przy ulicy Jelonka 2 w Zalesiu Górnym.

 • Chodź na rower

  Startują cykliczne wycieczki rowerowe z przewodnikiem.

  rowerWszystkich miłośników rowerów, tych dużych i małych, amatorów, bardziej zaawansowanych cyklistów zapraszamy do wspólnego rowerowania.

  8 czerwca, w niedzielę o godzinie 10.00 na rynku w Piasecznie rusza II edycja akcji „Chodź na rower”.Rowerzystów czeka sześć różnorodnych tematycznie i dystansowo (od 30 do 60 km) wycieczek realizowanych od czerwca do września.

  Tempo wycieczek jest rekreacyjnie, dostosowane do możliwości grupy.

  Wśród uczestników wycieczek rozdane zostaną akcesoria odblaskowe: opaski oraz worko-plecaki. Uczestników zeszłorocznej edycji prosimy o zabranie ze sobą również kamizelek odblaskowych.Planowana godzina powrotu do Piaseczna 15-16ta.Organizatorami akcji jest Stowarzyszenie WGR Kultura i Sport, oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno.

  Więcej informacji  dostępnych jest na www.chodz-na-rower.blogspot.com

   {plusone}{flike}
 • 30.06 – godz. 15.00 – akcja RYNEK GODZINA 15.00

  W programie: spotkanie z Iluzją – ROB FLAMING, koncert w wykonaniu uczniów warsztatów muzycznych Stowarzyszenia GAMA „Co nam w duszy gra”; PIAST & GRAPA FAMILY – koncert chóru Gospel.

  Pl. Piłsudskiego, RYNEK

  BANERrynek2013

 • Adoptuj Zwierzaka

  Akcja "Adoptuj zwierzaka"
  adoptuj psa

  Szanowni Mieszkańcy! Zwracamy się do osób o wielkich sercach, którym nie jest obojętne zdrowie i życie bezpańskich zwierząt. Zachęcamy do przesyłania zdjęć zwierząt przeznaczonych do adopcji (wraz z krótkim opisem), które możemy umieścić na stronie internetowej gminy Piaseczno.

 • Ekstremalna Niedziela 29 kwietnia

  Ekstremalna Niedziela

   

  Pokazy i konkurs jazdy na deskach, hulajnogach i BMX-ach.

  Mimo upału, żaru lejącego się z nieba nie brakowało chętnych do rywalizacji w 3 konkurencjach. Obejrzyjcie filmy.

 • Akcja Rynek godzina 16:00

  AKCJA "RYNEK GODZINA 16.00"

  W niedzielę, 6 maja rusza nowa, cykliczna inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie.
  Co dwa tygodnie w niedzielne popołudnia, aż do końca września, na piaseczyńskim rynku występować będą ciekawi artyści - zarówno amatorzy z placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, jak i profesjonaliści ze swoimi koncertami i spektaklami.
 • Zmiana Organizacji ruchu Świętojańska

  Wiedza to władza. Ale niewiedza, niestety, nie oznacza jeszcze braku władzy.

  Niels Bohr

   

   

  Gmina Piaseczno planuje zmianę organizacji ruchu na ulicy Świętojańskiej w Piasecznie.

   

  Jak do tej pory nie zwracali się do mieszkańców i nie organizowali żadnych konsultacji społecznych na tematy nam najbardziej bliskie.

  Nie pozwólmy, aby gmina decydowała za nas,

  wbrew naszej woli.

   

 • Tak dla S7

  „Tak dla S7" to inicjatywa, której celem jest przyspieszenie realizacji drogi wylotowej z Warszawy – odcinka drogi S7 Warszawa-Grójec. Za pośrednictwem strony internetowej oraz portali społecznościowych Centrum Zrównoważonej Przestrzeni rozpoczęło zbieranie podpisów pod petycją w tej sprawie.
  logo-48
  Przyczynkiem do rozpoczęcia akcji była wypowiedź ministra transportu, Sławomira Nowaka, który niedawno na łamach prasy oświadczył, że będzie szukał pieniędzy na drogi wylotowe z Warszawy. Odcinek S7 Warszawa-Grójec posiada już prawomocną decyzję środowiskową i przetarg na jego budowę mógłby się rozpocząć. Mimo tego w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2011- 2015 został on wpisany do załącznika nr 2 ( przewidywana realizacja po 2013 roku).
 • Selektywna zbiórka odpadów

  Selektywna zbiórka odpadów na terenie Gminy Piaseczno 

  Na potrzeby mieszkańców Piaseczna został uruchomiony stały punkt zbiórki, w siedzibie firmy PUK SITA przy ul. Technicznej 6 w Piasecznie, który będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 17:00.

   

  Jednocześnie, aby ułatwić wszystkim mieszkańcom Piaseczna możliwość oddania odpadów segregowanych, Gmina Piaseczno uruchamia mobilne punkty zbiórki. Akcja rozpocznie się w sobotę 31 marca w Zalesiu Górnym, w Zalesiu Dolnym i w Złotokłosie. Punkty będą czynne w godzinach 9.00 – 17.00

   

 • Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

  Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - Film ze skrótem

   
  Jak co roku (od 12 lat) 3 maja organizowany jest bieg zwany "Milą Konstytucyjną", który cieszy się sporym zainteresowaniem. W tym roku pogoda dopisała, chodź niektórzy narzekali że było za gorąco. W biegach brały udział dzieci, młodzież i dorośli. Wszyscy biegli ile siły im na to pozwalały, a najważniejsze było dobiec do mety.
  Poniżej znajdziecie film z wybranymi fragmentami biegów.

   

Rynek Muzyczny - Big Band „Dla Frajdy”

5 sierpnia – godz. 19.00 – Rynek, Pl. Piłsudskiego

Od maja do sierpnia, w piątkowe wieczory, zapraszamy na koncerty w ramach cyklu Rynek Muzyczny. Na scenie plenerowej Centrum Kultury w Piasecznie wystąpią grupy folkowe, jazzowe, blu...

 

Muzyka Sfer

MuzykaSfer13 czerwca – godz. 20.30 - „Zakątek Kultury” - parking Przystanku Kultura

Muzyka Sfer to wyjątkowa kombinacja brzmienia gongów i mis dźwiękowych (nazywanych tybetańskimi) z muzyką elektroniczną; to...

 

Zakątek Kultury – Teatr Bajlandia "Gafy czarownicy Fafy"

5 sierpnia – godz. 17.30 – dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9

W trakcie wakacji Centrum Kultury w Piasecznie przygotowało dla najmłodszych spotkania z bajką, przedstawieniem, książką lub animacją! Gościć będą ...
 

Posledne Decembrowe Dni

unnamed3.07 – godz. 20.00 – Posledne Decembrowe Dni
Rynek Muzyczny
Scena plenerowa na Rynku, Pl. Piłsudskiego
Wstęp wolny

POSLEDNE DECEMBROVE DNI /ostatnie dni grudnia/. Skład:  Fero - drums, Rudo - bass, Lubor - gitar, śpiew. Grają ...

 

Koncert zespołu Łysa Góra

LysaGoraŁysa Góra

12 czerwca – godz. 20.00 – Rynek, Pl. Piłsudskiego, wstęp wolny

Folkowa dusza zakorzeniona w słowiańskiej ziemi wyrastająca wśród energetyzujących aranżacji. Trudno ich jednoznacznie przypisać do jedneg...


 

Pamiętam tamten sierpień

 Teatr Podmiejski 71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

pamietam sierpienRynek muzyczny
Scena plenerowa na Rynku, Pl. Piłsudskiego
Wstęp wolny

Spektakl o Powstaniu Warszawskim. Widowisko w wykonaniu aktorów Teatru Podmiejskiego ma formę lek...

 

Przedsiębiorcą Być!

Wydarzenie z cyklu „Przedsiębiorcą Być!” organizowane przez Fundację Twoja Inicjatywa!, zawita 17 listopada do Piaseczna. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Będzie to niepowtarzalna o...

przedsiebiorca byc 620x264
 

Frog Race 2015

frogRace780x1505 września po raz siódmy zapraszamy do Żabieńca na skoczną imprezę dla całych rodzin pod nazwą Frog Race czyli (Żabi Wyścig) Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dystans, czy to w biegach dziecięcych na 100m w przypadku KRASNALI do ...

 

Dezerter „Większy zjada mniejszego”

Dez na 700 x300 PiasecznoNowa płyta Dezertera „Większy zjada mniejszego” zawiera 10 skondensowanych, mrocznych i niepozostawiających nikogo obojętnym utworów. Powstawała od stycznia tego roku, a została zrealizowana w lipcu przez Macieja Cieślaka w ...

 

Młodzież na rynku pracy

Nowy projekt dla licealistów i gimnazjalistów “Młodzież na rynku pracy – Zdobądź Twój pierwszy płatny staż!” czyli jak spędzić fajne i pożyteczne ferie zimowe w Piasecznie.

plakat jpDo udziału w Projekcie &ldq... 

Ostatnie Komentarze

 • Światowe Dni Młodzieży w Piasecznie

  Adrienne
  I am now not positive the place you're getting your info, however great topic. I needs to spend some ...
   
 • Światowe Dni Młodzieży w Piasecznie

  Fern
  But the Meta Description tag still holds good. YouTube is an authority website and Google usually ...
   
 • Światowe Dni Młodzieży w Piasecznie

  Theron
  Because when it comes to online content writing, you always have to know a lot. Use the potency of ...

Logowanie

Gości

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Moje Miasto Piaseczno Rights Reserved.